Sıkça Sorulan Sorular

03.02.2018 kuruluşlu e-ticaret sitesi www.kingsigara.com

Alışveriş Bilgileri

İqos nedir ?

İqos PMI günümüz teknolojisine ayak uydurduğu ve sağlık açısından %95 daha az zararlı olan tütünü yakarak değil ısıtarak normal sigara içimi keyfini veren ve 2023 de %50 %50 normal sigara ve iqos kullanımı hedefleyen bir teknolojidir .

İqosofis hizmet ağı nasıldır ?

İqosofis olarak iqos cihaz ve kartuşlarının e-ticaret anlayışı ile güvenilir ve hızlı kapıda ödeme seçeniği ile müşterilerine en hızlı ve en güvenilir hizmeti benimsemiş bir kuruluştur . Tuttuğumuz istatistiğe göre iqos kullanan müşterilermizin %98’inden olumlu geri dönüş almış bulunmaktayız.

Hizmet ağı ve lokasyonu nereleri içerir ?

İqos ofis olarak Türkiye’nin 81 ili dahil olmak üzere adrese teslim İqos cihaz ve kartuş teslimatımız bulunmaktadır. İstanbul merkezli olan ofisimiz Türkiye’nin en uç noktasına iqos cihaz ve kartuşları en geç 3 iş günü içerisinde ulaştırmaktadır.

İqos cihaz ve kartuşların tedariği ve kutu içeriği nedir ?

iqosofis olarak iqos cihazlarımız kapalı kutu ve jeletanli bir şekilde kargo yapılmakta olup Avrupa ülkelerinde satıldığı üzere İQos sarj adaptörü – İqos Holder – İqos Bageti – İqos sarj kablosu – İqos Holder Temizleme Çubuğu – olarak kapalı kutu şekilde tarafına gönderilmektedir.

www.kingsigara.com